Pracowniczy Mecz Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Paged

07.10.2023 w Wilkasach odbył się pracowniczy Mecz Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Paged. Była to rozgrywka między reprezentantami zakładów produkujących sklejkę Paged w Morągu oraz w Piszu. Puchar otrzymali morążanie!
 
Zakłady produkcyjne w Piszu i Morągu na co dzień ściśle ze sobą współpracują w realizacji zamówień dla klientów. Teraz miały okazję, by między sobą rywalizować w sportowym duchu.
 
Mecz międzyzakładowy poprzedzony był treningami oraz wewnętrznymi turniejami. Pozwoliło to starannie wyselekcjonować kadry reprezentujące oba zakłady. Warto docenić zaangażowanie i wysiłek pracowników, szczególnie tych, którzy pracowali w trybie zmianowym, a jednak znajdowali czas oraz chęci na grę.
 
Do spotkania doszło 7 października przy niezbyt sprzyjającej pogodzie. Wiał silny wiatr, któremu momentami towarzyszył deszcz. Zawodnicy obu zespołów dali z siebie wszystko, dostarczając kibicom ogromu emocji. Tym razem lepsi okazali się piłkarze z Morąga. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i pozostałym zawodnikom!
 
Dziękujemy także kibicom, którzy mocno dopingowali swoje drużyny. Dzielnie zagrzewali do gry, nie zważając na aurę.
 
Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Aktualności