Jak wygląda rekrutacja w grupie Paged?

Miło nam, że rozważasz pracę w Paged. Zapraszamy Cię do poznania naszego procesu rekrutacyjnego. Mamy nadzieję, że ta wiedza pozwoli Ci lepiej przygotować się do rozmów, nic Cię nie zaskoczy, poczujesz się pewnie oraz dasz się poznać od jak najlepszej strony. Rekrutacje w Paged bywają różne, w zależności od stanowiska. Poniżej przedstawimy Ci najbardziej prawdopodobny scenariusz.

1. Zgłoszenie online

Nasze ogłoszenia znajdziesz w popularnych portalach z ofertami pracy oraz w serwisach lokalnych. Niektóre portale poprowadzą Cię przez wewnętrzny formularz aplikacyjny, w innych znajdziesz adres e-mail, na który możesz wysłać CV (najlepiej w formacie PDF). Wszystkie oferty publikujemy również na naszej stronie.

Jeśli nie znajdziesz ogłoszenia odpowiadającego Twoim kwalifikacjom zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Będziesz mógł określić w nim, jakimi obszarami jesteś zainteresowany oraz przesłać nam swoje CV.

Poinformujemy Cię, że otrzymaliśmy zgłoszenie. Zapoznamy się z przesłanymi dokumentami oraz zweryfikujemy, czy Twoje kwalifikacje i umiejętności można skutecznie zintegrować z potrzebami organizacji.

Jeśli Twoje doświadczenia będą spójne z wymaganiami na konkretnym stanowisku i będziemy widzieli możliwość współpracy, kolejnym krokiem będzie krótka rozmowa telefoniczna. Na tym etapie kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

2. Rozmowa telefoniczna

Zadzwonimy do Ciebie, żeby potwierdzić czy wciąż jesteś zainteresowany pracą. Zadamy kilka pytań, dopytamy o kluczowe informacje z CV.

Jeśli ten etap zakończy się sukcesem, zaproponujemy termin spotkania, w którym będzie uczestniczył Kierownik lub Dyrektor Działu, do którego aplikujesz, oraz przedstawiciel HR.

Przyjęcie do pracy w Paged

3. Rozmowa kwalifikacyjna

To według nas najciekawszy moment procesu rekrutacji. Możemy wreszcie poznać się osobiście. Zapytamy o Twoje doświadczenia i umiejętności. Porozmawiamy o podejściu do określonych sytuacji, np. określania priorytetów, czy organizacji pracy. Będziemy chcieli poznać, jak najwięcej przykładów zadań z Twoich poprzednich miejsc pracy. Zaprosimy Cię do podzielania się swoimi  doświadczeniami zawodowymi.

Rozmowa to najlepsza droga, żeby sprawdzić, czy do siebie pasujemy. Będziesz miał również możliwość zadania własnych pytań, chętnie na nie odpowiemy.

4. Oferta pracy

Zawsze pod odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej umawiamy się z kandydatem na termin, w którym otrzyma od nas informację zwrotną. Niezależnie od decyzji, przekażemy Ci swoje spostrzeżenia. Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci współpracę, przedstawimy ofertę i poprosimy o ustosunkowanie się do niej.

Rozmowa kwalifikacyjna w Paged
Przyjęcie do pracy w Paged 2

5. Przyjęcie do pracy

Masz poczucie, że właśnie takiej pracy szukasz, a my jesteśmy przekonani, że Twoja kandydatura to strzał w dziesiątkę, bardzo nas to cieszy.

Po akceptacji oferty pracy przekażemy Ci do wypełnienia dokumenty niezbędne do zatrudnienia, skierujemy na badania lekarskie, ustalimy termin rozpoczęcia pracy. Otrzymasz od nas informacje potrzebne do rozpoczęcia zatrudnienia i jak najlepszego przygotowania do pierwszego dnia w nowym miejscu.

Mamy ogromną nadzieję, że stworzymy zgrany zespół.