MAJOWA MODERNIZACJA W PAGED PISZ

MAJOWA MODERNIZACJA W PAGED PISZ

W Paged stawiamy na ciągły rozwój, a by był on możliwy, co jakiś czas konieczne są prace konserwacyjne, naprawy i drobne remonty. Dlatego w pierwszym tygodniu maja tego roku na wydziale Obróbki Końcowej na hali produkcyjnej w Paged Pisz wykonywaliśmy prace niezbędne do tego, by zapewnić możliwie jak najlepsze jakościowo produkty.

  • Wymieniliśmy wał do szlifierki Steinemann na CONTACT DRUM ARCTECH GROOVED 364 x 2262;
  • Wymianie podaliśmy też komplet wkładek stołu do piły poprzecznej (obrzynaczka Schelling) na Tischlippen N12/D8 180 HC;
  • Do wymiany trafił komplet wkładek stołu do piły wzdłużnej (obrzynaczka Schelling) – obecny to Tischlippen N12 330 HC;
  • Przebudowaliśmy prowadnice belki dociskowej pomocniczej (prowadnice, łożyska liniowe), wprowadziliśmy formatyzerkę Schelling;
  • Wykonaliśmy 2 sztuki stop fundamentowych do podajnika na suszarni BSH, które wyrwały się z kotw zamocowanych do posadzki. Obecne są mocne, stabilne i w pełni bezpieczne.

Skupiliśmy się na niezbędnych wymianach oraz odświeżeniu i udoskonalaniach maszyn i sprzętu, by działały niezawodnie. Dzięki temu możemy być pewni jakości naszych produktów, a także bezpieczeństwa naszych pracowników. Był to dla nas intensywny tydzień, ale jesteśmy przekonani, że wszystkie dokonane zmiany będą miały pozytywne efekty.

Aktualności