Innowacje technologiczne w Paged

Innowacje technologiczne są wpisane w „DNA” marki Paged. Traktujemy je jako kluczowy element budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. Z tego powodu stale rozwijamy rozwiązania dla naszych klientów, tworząc produkty ściśle dopasowane do dzisiejszych wyzwań w kilkunastu różnych branżach.

Nasz sposób myślenia o produkcie opiera się o wielopoziomowy dialog. Jego najważniejszym elementem jest głos klientów. Wiedza pozyskana od nich jest szczególnie cenna. To właśnie dzięki dokładnemu rozpoznaniu oczekiwań rynku, nasi specjaliści z działu marketingu, sprzedaży czy technologii są w stanie opracowywać rozwiązania odpowiadające rzeczywistym potrzebom konsumentów na całym świecie i w różnych dziedzinach przemysłu. W wyniku tego procesu, Paged od lat wyróżnia się na rynku szerokim zakresem uszlachetnień produktu, możliwości jego modyfikacji i elastycznością w podejściu do procesu produkcyjnego.

W drugiej połowie 2019 roku wdrożyliśmy nowy proces zarządzania innowacją produktową. Pierwszymi owocami tej udoskonalonej procedury są powstające prototypy nowych płyt kompozytowych, charakteryzujące się poprawionymi parametrami wytrzymałości, odporności czy wagi. Wyniki pierwszych testów są niezwykle obiecujące. O dalszym przebiegu procesu wdrożenia będziemy informować na bieżąco.

Aktualności