Dni otwarte u dystrybutora Meble.pl

Za nami Dni Otwarte zorganizowane przez dystrybutora Meble.pl. Impreza odbyła się w dniach 12-13 lutego w dwóch miastach.

Możliwość spotkania zespołu Paged z innymi przedstawicielami, architektami i stolarzami była nieoceniona. Oprócz naszego stoiska, na Dniach Otwartych można było odwiedzić także wystawców, takich jak Egger, Blum, czy Rehau.

Pierwszego dnia gościliśmy w Krakowie na ul. Gromadzkiej 54, gdzie w nowym, powiększonym biurze mieliśmy przyjemność prezentować swoje produkty i nawiązywać bliższe kontakty z naszymi klientami. Następnego dnia przenieśliśmy się do Rzeszowa, aby kontynuować spotkania w głównej siedzibie dystrybutora Meble.pl.

Dni Otwarte pozwoliły nam zaprezentować produkty także nowym klientom, poszukującym dobrej jakości materiałów. Szczególnym zainteresowaniem stolarzy cieszyły się sklejki takie jak wodoodporna Paged Colour oraz pokryta tworzywem polipropylenowym Paged Durable. Odwiedzający nasze stoisko zwracali uwagę również na sklejki surowe, takie jak idealna do wykorzystania w budownictwie i pracach wykończeniowych Paged Birch oraz używana często do produkcji mebli Paged Beech.

Były to dla nas dni pełne pracy i inspirujących spotkań, które mamy nadzieję, przekuć w długie i udane relacje biznesowe.

Aktualności