Odwiedź nas na targach interzum 2023

Ogromnie się cieszymy, że możemy zaprosić wszystkich naszych klientów i partnerów do odwiedzenia nas na targach interzum 2023, które odbędą się w dniach 9-12.05.2023 w Kolonii, Niemcy. Jako wiodący producent sklejek nie możemy się doczekać tego wydarzenia, by móc zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania i innowacje.

Gdzie można nas znaleźć? Zapraszamy na stoisko H060, hala 05.2.

Na naszym stoisku będzie okazja zobaczyć naszą szeroką gamę wysokiej jakości produktów ze sklejki, w tym ekoinnowację – Paged GreenPly – zrównoważoną i przyjazną dla środowiska sklejkę wykonaną przy pomocy kleju na bazie roślinnej z misją redukcji emisji lotnych związków organicznych. Nasza ekologiczna sklejka może być wykorzystana do produkcji mebli, w zastosowaniach związanych z aranżacją wnętrz, takich jak okładziny ścienne lub podłogi.

Nasz zespół ekspertów będzie gotowy odpowiedzieć na pytania dotyczące sklejki trudno zapalnej, zaprojektowanej w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się ognia. Rozwiązanie to jest powszechnie stosowane w projektach, w których ważne jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe, takich jak budynki komercyjne, szkoły, szpitale i inne przestrzenie publiczne.

Zobacz również naszą sklejkę dekoracyjną Paged Nature, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby nowoczesnych projektantów wnętrz i producentów mebli, zbudowaną z brzozowego forniru pokrytego naturalnymi okleinami w gatunku wybranym przez klienta. Jest to trwały i wytrzymały materiał, który można łatwo obrabiać do różnych wymiarów i kształtów przy użyciu dowolnego rodzaju maszyn stolarskich.

Poznaj nasze zaangażowanie w jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój i sprawdź, w jaki sposób nasze produkty mogą pomóc w spełnieniu wyjątkowych potrzeb i wymagań. Do zobaczenia!

Aktualności