Poznaj Paged na targach BAU 2023

Poznaj Paged na targach BAU 2023

Paged bierze udział w targach BAU 2023, światowych targach architektury, materiałów i systemów budowlanych, które odbędą się w dniach 17-22 kwietnia 2023 w Monachium.

Na stoisku 519, w hali B5 masz doskonałą okazję, by poznać szeroki wachlarz sklejek wykorzystywanych w konstrukcji poszycia ścian, stropów i dachów, do produkcji rusztowań, systemów szalunkowych i prefabrykatów betonowych. Rozwiązania Paged sprawdzają się także w produkcji okien, drzwi, podłóg, mebli i okładzin ściennych

Oferta polskiego producenta zawiera m.in. produkty trudno zapalne pozwalające uzyskać świadectwo przeciwpożarowe, sklejki odporne na warunki atmosferyczne, oddziaływanie pleśni i mikroorganizmów, panele pokryte filmem zwiększającym wytrzymałość na ścieranie lub środki chemiczne oraz produkty dekoracyjne.

Paged jest w TOP5 producentów sklejki w Europie. Od blisko 90 lat jego sklejki są obecne w ponad 50 krajach. Wśród wielu jego innowacyjnych rozwiązań znajduje się Paged GreenPly, ekologiczna, brzozowa bio-sklejka produkowana na bazie kleju pochodzenia roślinnego z misją redukcji emisji VOC. Produkt jest w całości biodegradowalny i wytwarzany z surowców odnawialnych. Paged współpracuje ze Stora Enso, wykorzystując ligninę, Lineo®, by zastąpić nią do 40% kopalnego spoiwa w sklejkach, co daje bardziej przyjazny dla środowiska produkt końcowy.

Spotkaj się z ekspertami Paged na targach BAU 2023 i umów spotkanie za pomocą Calendly:

Termin: 17-22 April 2023

Lokalizacja: Trade Fair Center Messe München, Munich-Germany

Hala: B5, Stoisko: 519

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 09:30 – 18:00, sobota 09:30 – 16:00

Aktualności